Załączniki do pobrania:
Download this file (Pazdziernikowe zawody strzeleckie 20171022.pdf)Pazdziernikowe zawody strzeleckie 20171022.pdf758 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzelectwa Sportowego

Październikowe Zawody Strzeleckie,

Zamość, 22.10.2017r.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

Abramowicz Andrzej s. kl. P

Obserwator LZSS

Abramowicz Andrzej s. kl. P

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Jarecki Marek s. kl. I

Sędzia strzelań karabin/strzelba

Staniszewski Jan s. kl. II

Sędzia biura obliczeń

Szmiga Józef s. kl. III

Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

 

Protokół Nr 1 Kdw-s 20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Różański Wojciech

KSS VIS

59

37

96

 

 

2

Skowron Wiesław

KSS VIS

55

37

92

 

 

3

Rycaj Bartosz

KSS VIS

40

33

73

 1

 

4

Flor Grzegorz

Patron

37

35

72

 

 

5

Bender Michał

KSS VIS

36

35

71

 

 

6

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

18

43

61

1

 

7

Sobieszczański Maciej

KSS VIS

32

29

61

 

 

8

Spoczyński Marek

KSS VIS

29

28

57

1

 

9

Strachota Przemysław

KSS VIS

33

23

56

 

 

10

Kuczyński Marian

KSS VIS

21

32

53

 

 

11

Sokal Andrzej

KSS VIS

29

22

51

 

 

12

Sowa Adam

KSS VIS

30

21

51

 

 

13

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

39

10

49

 

 

14

Dzioch Sebastian

KSS VIS

26

22

48

 

 

15

Laszewicz Kamil

Walter Gdynia

28

16

44

 

 

16

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

11

32

43

 

 

17

Turczyn Marcin

KSS VIS

19

24

43

 

 

18

Niedabylski Piotr

MKS Racibórz

23

19

42

 

 

19

Ciekot Filip

KSS VIS

29

13

42

 

 

20

Maksymowicz Radosław

KSS VIS

9

32

41

 

 

21

Berendt Henryk

KSS VIS

20

21

41

 

 

22

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

16

23

39

 

 

23

Krzaczkowski Karol

KSS VIS

11

27

38

 

 

24

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

29

9

38

1

 

25

Kiełb Mateusz

KSS VIS

34

3

37

 

 

26

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

0

36

36

 

 

27

Słowik Kamil

KSS VIS

18

18

36

 

 

28

Panasiński Andrzej

KSS VIS

19

17

36

 

 

29

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

34

1

35

 

 

30

Kot Daniel

KSS VIS

16

18

34

 

 

31

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

20

14

34

 

 

32

Podolak Albert

KSS VIS

13

20

33

 

 

33

Antończak Krzysztof

KSS VIS

14

19

33

 

 

34

Winniczuk Edward

KSS VIS

26

7

33

 

 

35

Wysocki Stanisław

KSS VIS

16

16

32

 

 

36

Siemionek Marcin

KSS VIS

18

14

32

 

 

37

Panaś Paweł

KSS VIS

7

24

31

 

 

38

Duszejko Tomasz

KSS VIS

17

13

30

 

 

39

Prystupa Artur

KSS VIS

13

15

28

 

 

40

Berendt Sławomir

KSS VIS

13

12

25

 

 

41

Rybak Krzysztof

KSS VIS

7

17

24

 

 

42

Duszejko Adriana

KSS VIS

12

11

23

 

 

43

Szydłowski Krzysztof

KSS VIS

3

17

20

 

 

44

Blask Krzysztof

KSS VIS

8

10

18

 

 

45

Szykuła Waldemar

KSS VIS

13

4

17

 

 

46

Łaszkiewicz Bartosz

KSS VIS

8

8

16

 

 

47

Ośmiałkowski Dawid

MKS Racibórz

0

15

15

 

 

48

Startek Tadeusz

KSS VIS

8

7

15

 

 

49

Koper Bogusław

KSS VIS

4

7

11

 

 

50

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

2

7

9

 

 

51

Mazur Bogdan

KSS VIS

3

0

3

 

 

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

           

Protokół Nr 2  Kcz-s 20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Skowron Wiesław

KSS VIS

83

72

155

1

 

2

Bender Michał

KSS VIS

73

76

149

1

 

3

Spoczyński Marek

KSS VIS

73

74

147

 

 

4

Flor Grzegorz

Patron

69

75

144

 

 

5

Sokal Andrzej

KSS VIS

69

71

140

 

 

6

Dzioch Sebastian

KSS VIS

62

76

138

 

 

7

Słowik Kamil

KSS VIS

68

68

136

 

 

8

Rycaj Bartosz

KSS VIS

76

60

136

1

 

9

Strachota Przemysław

KSS VIS

65

64

129

 

 

10

Markowicz Mateusz

KSS VIS

57

68

125

 

 

11

Panaś Paweł

KSS VIS

62

62

124

1

 

12

Ośmiałkowski Dawid

MKS Racibórz

57

66

123

 

 

13

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

55

62

117

 

 

14

Jakubiak Artur

KSS VIS

57

58

115

 

 

15

Szymala Michał

KSS VIS

60

55

115

 

 

16

Koper Bogusław

KSS VIS

59

55

114

 

 

17

Prystupa Artur

KSS VIS

53

60

113

1

 

18

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

46

61

107

 

 

19

Wojciechowski Oliwer

KSS VIS

47

57

104

 

 

20

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

42

60

102

 

 

21

Antończak Krzysztof

KSS VIS

36

63

99

 

 

22

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

73

18

91

1

 

23

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

33

56

89

 

 

24

Niedabylski Piotr

MKS Racibórz

37

49

86

 

 

25

Turczyn Marcin

KSS VIS

31

54

85

 

 

26

Siemionek Marcin

KSS VIS

27

56

83

 

 

27

Łaszkiewicz Bartosz

KSS VIS

30

51

81

 

 

28

Krzaczkowski Karol

KSS VIS

41

40

81

 

 

29

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

27

50

77

 

 

30

Rybak Krzysztof

KSS VIS

45

30

75

 

 

31

Raczkiewicz Krzysztof

WKS Technik

28

46

74

 

 

32

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

40

33

73

 

 

33

Wysocki Stanisław

KSS VIS

25

47

72

 

 

34

Panasiński Andrzej

KSS VIS

16

53

69

 

 

35

Szykuła Waldemar

KSS VIS

28

28

56

 

 

36

Ksiądz Władysław

KSS VIS

9

46

55

 

 

37

Blask Krzysztof

KSS VIS

34

17

51

 

 

38

Sowa Adam

KSS VIS

21

23

44

 

 

39

Kiełb Mateusz

KSS VIS

23

21

44

 

 

40

Duszejko Adriana

KSS VIS

22

15

37

1

 

41

Mazur Bogdan

KSS VIS

15

21

36

 

 

42

Kuczyński Marian

KSS VIS

16

20

36

 

 

43

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

17

19

36

 

 

44

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

14

14

28

 

 

45

Kot Daniel

KSS VIS

12

11

23

 

 

46

Duszejko Tomasz

KSS VIS

11

9

20

 

 

47

Szydłowski Krzysztof

KSS VIS

1

5

6

 

 

48

Szykuła Bartłomiej

n/z

43

39

82

PK

 

49

Kucharski Andrzej

n/z

17

9

26

PK

 

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 3   Strzelba gładkolufowa

Lp.

Nazwisko i imię

 

czas

pkt karne

WYNIK

1.

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

6,9

0

6,9

2.

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

8,89

0

8,89

3.

Rybak Krzysztof

KSS VIS

4,86

5

9,86

4.

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

5,83

5

10,83

5.

Markowicz Mateusz

KSS VIS

5,9

5

10,9

6.

Podolak Albert

KSS VIS

11,94

5

16,94

7.

Szydłowski Krzysztof

KSS VIS

8,2

10

18,2

8.

Kukiełka Sylwia

Snajper Lublin

13,46

5

18,46

9.

Jakubczyk Jacek

KSS VIS

13,61

5

18,61

10.

Łukasik Leszek

Snajper Lublin

9,1

10

19,1

11.

Krzaczkowski Karol

KSS VIS

9,85

10

19,85

12.

Panasiński Andrzej

KSS VIS

9,99

10

19,99

13.

Strachota Przemysław

KSS VIS

6,24

15

21,24

14.

Oniszczuk Wojciech

Sokół Parczew

6,44

15

21,44

15.

Turczyn Marcin

KSS VIS

7,52

15

22,52

16.

Prystupa Artur

KSS VIS

7,53

15

22,53

17.

Bender Michał

KSS VIS

7,8

15

22,8

18.

Wawrzyusiszyn Tomasz

KSS VIS

8,86

15

23,86

19.

Niedziela Marek

KSS VIS

8,91

15

23,91

20.

Ksiądz Władysław

KSS VIS

9,91

15

24,91

21.

Raczkiewicz Krzysztof

WKS Technik

16,54

10

26,54

22.

Adamczak Jolanta

KSS VIS

17,32

10

27,32

23.

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

13,95

15

28,95

24.

Duraczyński Dariusz

KSS VIS

19,21

10

29,21

25.

Laszewicz Kamil

Walter Gdynia

14,32

15

29,32

26.

Wojciechowski Oliver

KSS VIS

15,64

15

30,64

27.

Kot Daniel

KSS VIS

16,23

15

31,23

28.

Duszejko Adriana

KSS VIS

11,79

20

31,79

29.

Koper Bogusław

KSS VIS

11,86

20

31,86

30.

Jakubczyk Jakub

Chemik Lublin

19,34

15

34,34

31.

Łaszkiewicz Bartosz

KSS VIS

15,68

20

35,68

32.

Jakubczyk Monika

Patron Krasnystaw

21,13

15

36,13

33.

Duszejko Tomasz

KSS VIS

17,58

20

37,58

34.

Startek Tadeusz

KSS VIS

19,5

20

39,5

35.

Papuga Marcin

KSS VIS

20,11

20

40,11

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Komunikat zawiera 3 protokoły:

Nr 1. Kdw-s 20

Nr 2. Kcz-s 20 

Nr 3. Strzelba gładkolufowa

 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy pochmurnej pogodzie, (11 - 12 st. C ) oraz silnych podmuchach wiatru. Protestów brak.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Abramowicz Andrzej s. kl. P

Jarecki Marek s. kl. I

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokołach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

Abramowicz Andrzej s. kl. P

Zamość, 22 października 2017 r.