szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Puchar niepodlegl 20171111.pdf)Puchar niepodlegl 20171111.pdf775 kB

 KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzelectwa Sportowego

Puchar Niepodległości 2017,

Zamość, 11.11.2017r.

 

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

Jaroszewski Jerzy s. kl. I

Obserwator LZSS

Jaroszewski Jerzy s. kl. I

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Berendt Henryk s. kl. I

Kierownik biura obliczeń

Staniszewski Jan s. kl. II

Sędzia strzelań - pistolet

Szmiga Józef s. kl. III

Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

 

Protokół Nr 1 Psp 20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Różański Wojciech

KSS VIS

91

90

181

3

 

2

Berendt Henryk

KSS VIS

91

89

180

4

 

3

Rycaj Bartosz

KSS VIS

88

90

178

3

 

4

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

87

89

176

4

 

5

Bender Michał

KSS VIS

81

84

165

1

 

6

Duda Leszek

KSS VIS

84

79

163

 

 

7

Sowa Dariusz

KSS VIS

77

83

160

2

 

8

Stawikowski Jacek

KSS VIS

70

80

150

1

 

9

Jarecki Marek

KSS VIS

68

80

148

 

 

10

Szmiga Józef

KSS VIS

73

75

148

 

 

11

Skowron Wiesław

KSS VIS

73

74

147

 

 

12

Siemionek Marcin

KSS VIS

67

78

145

 

 

13

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

57

87

144

 

 

14

Sawa Przemysław

KSS VIS

65

74

139

 

 

15

Jakubiak Artur

KSS VIS

62

76

138

 

 

16

Duher Maciej

KSS VIS

64

74

138

 

 

17

Mazur Bogdan

KSS VIS

60

72

132

 

 

18

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

66

66

132

 

 

19

Duszejko Tomasz

KSS VIS

61

70

131

 

 

20

Kopański Marcin

KSS VIS

68

60

128

 

 

21

Hasiak Roman

KSS VIS

44

82

126

 

 

22

Rybak Janusz

KSS VIS

67

59

126

 

 

23

Kunasz Robert

KSS VIS

55

68

123

 

 

24

Podolak Albert

KSS VIS

61

62

123

 

 

25

Gruszecki Paweł

KSS VIS

67

54

121

 

 

26

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

56

63

119

 

 

27

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

66

49

115

1

 

28

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

60

54

114

 

 

29

Małecki Zbigniew

Ragun Radom

60

48

108

 

 

30

Łaszkiewicz Bartosz

KSS VIS

58

40

98

 

 

31

Turczyn Marcin

KSS VIS

45

48

93

 

 

32

Mieńkowski Marek

KSS VIS

68

24

92

 

 

33

Albrecht Mariusz

KSS VIS

52

38

90

 

 

34

Dzioch Sebastian

KSS VIS

45

41

86

 

 

35

Babiarz Jakub

KSS VIS

36

43

79

 

 

36

Wójcik Artur

KSS VIS

36

39

75

 

 

37

Skrzyński Tadeusz

KSS VIS

39

36

75

 

 

38

Imbir Arkadiusz

KSS VIS

30

38

68

 

 

39

Wojciechowski Oliver

KSS VIS

34

34

68

 

 

40

Sowa Adam

KSS VIS

35

33

68

 

 

41

Strachota Przemysław

KSS VIS

35

31

66

 

 

42

Kot Daniel

KSS VIS

30

30

60

 

 

43

Radziejewski Robert

KSS VIS

31

28

59

 

 

44

Widyma Wojciech

KSS VIS

37

22

59

1

 

45

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

49

10

59

 

 

46

Blask Krzysztof

KSS VIS

22

36

58

 

 

47

Duszejko Adriana

KSS VIS

30

27

57

 

 

48

Krzaczkowski Karol

KSS VIS

29

27

56

 

 

49

Gajewski Tomasz

KSS VIS

30

26

56

 

 

50

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

25

22

47

 

 

51

Bielak Ryszard

KSS VIS

27

8

35

 

 

52

Szykuła Waldemar

KSS VIS

13

19

32

 

 

53

Ziemiński Mateusz

n/z

47

49

96

 

PK

54

Sowa Aleksandra

n/z

28

53

81

 

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

           

Protokół Nr 2  Pcz 20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Różański Wojciech

KSS VIS

87

80

167

 

 

2

Kopański Marcin

KSS VIS

78

87

165

 

 

3

Skowron Wiesław

KSS VIS

82

81

163

 

 

4

Berendt Henryk

KSS VIS

85

75

160

1

 

5

Bender Michał

KSS VIS

73

75

148

 

 

6

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

71

75

146

 

 

7

Duda Leszek

KSS VIS

65

76

141

1

 

8

Rycaj Bartosz

KSS VIS

76

63

139

 

 

9

Gruszecki Paweł

KSS VIS

74

63

137

 

 

10

Jarecki Marek

KSS VIS

62

74

136

 

 

11

Kołek Józef

KSS VIS

62

72

134

2

 

12

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

72

61

133

 

 

13

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

61

68

129

 

 

14

Sawa Przemysław

KSS VIS

42

85

127

 

 

15

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

57

70

127

 

 

16

Siemionek Marcin

KSS VIS

58

66

124

 

 

17

Podolak Albert

KSS VIS

64

59

123

 

 

18

Sowa Dariusz

KSS VIS

52

67

119

 

 

19

Rycaj Mariusz

KSS VIS

60

52

112

 

 

20

Rybak Janusz

KSS VIS

34

68

102

1

 

21

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

51

51

102

 

 

22

Szmiga Józef

KSS VIS

49

51

100

 

 

23

Hasiak Roman

KSS VIS

48

49

97

 

 

24

Kunasz Robert

KSS VIS

48

46

94

 

 

25

Małecki Zbigniew

Ragun Radom

55

35

90

 

 

26

Dzioch Sebastian

KSS VIS

39

50

89

 

 

27

Duher Maciej

KSS VIS

57

23

80

 

 

28

Imbir Arkadiusz

KSS VIS

31

36

67

 

 

29

Wojciechowski Oliver

KSS VIS

23

34

57

 

 

30

Kot Daniel

KSS VIS

28

29

57

 

 

31

Strachota Przemysław

KSS VIS

27

26

53

 

 

32

Sowa Adam

KSS VIS

28

24

52

 

 

33

Albrecht Mariusz

KSS VIS

22

29

51

 

 

34

Gajewski Tomasz

KSS VIS

24

27

51

 

 

35

Radziejewski Robert

KSS VIS

25

26

51

 

 

36

Skrzyński Tadeusz

KSS VIS

27

23

50

 

 

37

Duszejko Adriana

KSS VIS

24

25

49

 

 

38

Krzaczkowski Karol

KSS VIS

22

25

47

 

 

39

Babiarz Jakub

KSS VIS

19

26

45

 

 

40

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

20

20

40

 

 

41

Szykuła Waldemar

KSS VIS

14

25

39

 

 

42

Mazur Bogdan

KSS VIS

13

20

33

 

 

43

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

13

19

32

 

 

44

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

24

7

31

 

 

45

Jakubiak Artur

KSS VIS

4

18

22

 

 

46

Łaszkiewicz Bartosz

KSS VIS

10

12

22

 

 

47

Wójcik Artur

KSS VIS

9

7

16

 

 

48

Bielak Ryszard

KSS VIS

11

5

16

 

 

49

Mieńkowski Marek

KSS VIS

0

11

11

 

 

50

Turczyn Marcin

KSS VIS

8

2

10

 

 

51

Duszejko Tomasz

KSS VIS

10

0

10

 

 

52

Sowa Aleksandra

n/z

36

24

60

 

PK

53

Ziemiński Mateusz

n/z

21

26

47

 

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 3   Psp20 Pcz20 Razem

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

PSP20

PCZ20

Wynik

Uwagi

1

Różański Wojciech

KSS VIS

181

167

348

 

2

Berendt Henryk

KSS VIS

180

160

340

 

3

Rycaj Bartosz

KSS VIS

178

139

317

 

4

Bender Michał

KSS VIS

165

148

313

 

5

Skowron Wiesław

KSS VIS

147

163

310

 

6

Duda Leszek

KSS VIS

163

141

304

 

7

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

176

127

303

 

8

Kopański Marcin

KSS VIS

128

165

293

 

9

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

144

146

290

 

10

Jarecki Marek

KSS VIS

148

136

284

 

11

Sowa Dariusz

KSS VIS

160

119

279

 

12

Siemionek Marcin

KSS VIS

145

124

269

 

13

Sawa Przemysław

KSS VIS

139

127

266

 

14

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

132

133

265

 

15

Gruszecki Paweł

KSS VIS

121

137

258

 

16

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

119

129

248

 

17

Szmiga Józef

KSS VIS

148

100

248

 

18

Podolak Albert

KSS VIS

123

123

246

 

19

Rybak Janusz

KSS VIS

126

102

228

 

20

Hasiak Roman

KSS VIS

126

97

223

 

21

Duher Maciej

KSS VIS

138

80

218

 

22

Kunasz Robert

KSS VIS

123

94

217

 

23

Małecki Zbigniew

Ragun Radom

108

90

198

 

24

Dzioch Sebastian

KSS VIS

86

89

175

 

25

Mazur Bogdan

KSS VIS

132

33

165

 

26

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

59

102

161

 

27

Jakubiak Artur

KSS VIS

138

22

160

 

28

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

114

40

154

 

29

Stawikowski Jacek

KSS VIS

150

0

150

 

30

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

115

31

146

 

31

Albrecht Mariusz

KSS VIS

90

51

141

 

32

Duszejko Tomasz

KSS VIS

131

10

141

 

33

Imbir Arkadiusz

KSS VIS

68

67

135

 

34

Kołek Józef

KSS VIS

0

134

134

 

35

Wojciechowski Oliver

KSS VIS

68

57

125

 

36

Skrzyński Tadeusz

KSS VIS

75

50

125

 

37

Babiarz Jakub

KSS VIS

79

45

124

 

38

Sowa Adam

KSS VIS

68

52

120

 

39

Łaszkiewicz Bartosz

KSS VIS

98

22

120

 

40

Strachota Przemysław

KSS VIS

66

53

119

 

41

Kot Daniel

KSS VIS

60

57

117

 

42

Rycaj Mariusz

KSS VIS

0

112

112

 

43

Radziejewski Robert

KSS VIS

59

51

110

 

44

Gajewski Tomasz

KSS VIS

56

51

107

 

45

Duszejko Adriana

KSS VIS

57

49

106

 

46

Krzaczkowski Karol

KSS VIS

56

47

103

 

47

Mieńkowski Marek

KSS VIS

92

11

103

 

48

Turczyn Marcin

KSS VIS

93

10

103

 

49

Wójcik Artur

KSS VIS

75

16

91

 

50

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

47

32

79

 

51

Szykuła Waldemar

KSS VIS

32

39

71

 

52

Widyma Wojciech

KSS VIS

59

0

59

 

53

Blask Krzysztof

KSS VIS

58

0

58

 

54

Bielak Ryszard

KSS VIS

35

16

51

 

55

Ziemiński Mateusz

n/z

96

47

143

 

56

Sowa Aleksandra

n/z

81

60

141

 

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Komunikat zawiera 3 protokoły:

Nr 1. Psp 20

Nr 2. Pcz 20 

Nr 3. Psp 20 Pcz 20 Razem

 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy pochmurnej pogodzie z przejaśnieniami i słabymi opadami deszczu i krupy śnieżnej, (temp. 5 - 8 st. C ) oraz silnych podmuchach wiatru. Protestów brak.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Jaroszewski Jerzy s. kl. I

Berendt Henryk s. kl. I

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokołach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

Jaroszewski Jerzy s. kl. I

Zamość, 11 listopada 2017 r.