szybkie pozyczki

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Puchar Dowódcy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej,

Zamość, 01.07.2018r.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

Suchodolski Ryszard s. kl. I

Obserwator LZSS

Suchodolski Ryszard s. kl. I

Przewodniczący RTS

Staniszewski Jan s. kl. II

Sędzia biura obliczeń

Szmiga Józef s. kl. III

Sędzia strzelań - pistolet

Pietrzyk Grzegorz s. kl. III

Sędzia strzelań - karabin

Łukasik Karol s. kl. III

Sekcja Kontroli broni i wyposażenia

Berendt Henryk s. kl. I

Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

 

Protokół Nr 1 Psp 20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Staniszewski Jan

KSS VIS

96

91

187

3

 

2

Rycaj Bartosz

KSS VIS

87

94

181

4

 

3

Berendt Henryk

KSS VIS

90

89

179

2

 

4

Kornet Anna

KSS VIS

86

92

178

1

 

5

Duda Leszek

KSS VIS

86

90

176

3

 

6

Jarecki Marek

KSS VIS

84

92

176

 

 

7

Stawikowski Jacek

KSS VIS

87

88

175

2

 

8

Bender Michał

KSS VIS

82

86

168

 

 

9

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

83

80

163

1

 

10

Skowron Wiesław

KSS VIS

77

83

160

 

 

11

Szymala Michał

KSS VIS

79

77

156

 

 

12

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

76

78

154

 

 

13

Gruszecki Paweł

KSS VIS

74

78

152

 

 

14

Szmiga Józef

KSS VIS

82

69

151

 

 

15

Kapłon Tomasz

KSS VIS

73

76

149

1

 

16

Markowicz Mateusz

KSS VIS

72

76

148

1

 

17

Gołąb Andrzej

KSS VIS

64

82

146

1

 

18

Kulik Paweł

KSS VIS

71

75

146

 

 

19

Siemionek Marcin

KSS VIS

70

74

144

 

 

20

Hasiak Roman

KSS VIS

61

73

134

 

 

21

Rossa Grzegorz

KSS VIS

67

66

133

1

 

22

Prystupa Artur

KSS VIS

70

63

133

 

 

23

Albiniak Zbigniew

Obrońca Troszyn

72

60

132

1

 

24

Skóra Ryszard

KSS VIS

60

66

126

 

 

25

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

65

61

126

 

 

26

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

56

59

115

 

 

27

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

57

54

111

 

 

28

Koper Bogusław

KSS VIS

58

52

110

1

 

29

Rybak Krzysztof

KSS VIS

53

56

109

 

 

30

Kornet Sławomir

KSS VIS

53

55

108

 

 

31

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

57

48

105

1

 

32

Kot Daniel

KSS VIS

56

47

103

 

 

33

Kardasz Rafał

KSS VIS

54

45

99

 

 

34

Antończak Krzysztof

KSS VIS

59

32

91

 

 

35

Łaszkiewicz Mariusz

KSS VIS

43

46

89

 

 

36

Izdebski Piotr

KSS VIS

61

27

88

 

 

37

Albiniak Joanna

Obrońca Troszyn

43

44

87

 

 

38

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

36

48

84

 

 

39

Turczyn Marcin

KSS VIS

39

34

73

 

 

40

Duszejko Tomasz

KSS VIS

19

49

68

 

 

41

Widyma Wojciech

KSS VIS

30

24

54

 

 

42

Bać Michał

KSS VIS

29

23

52

 

 

43

Panaś Paweł

KSS VIS

29

21

50

 

 

44

Szykuła Bartłomiej

n/z

76

65

141

 

PK

Przewodniczący RTS

 

Protokół Nr 2 Pcz 20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Staniszewski Jan

KSS VIS

91

88

179

6

 

2

Szymala Michał

KSS VIS

87

91

178

2

 

3

Berendt Henryk

KSS VIS

90

86

176

2

 

4

Stawikowski Jacek

KSS VIS

85

83

168

3

 

5

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

82

85

167

 

 

6

Jarecki Marek

KSS VIS

81

84

165

1

 

7

Kapłon Tomasz

KSS VIS

77

88

165

 

 

8

Bender Michał

KSS VIS

79

84

163

2

 

9

Skowron Wiesław

KSS VIS

85

76

161

1

 

10

Kornet Anna

KSS VIS

74

81

155

2

 

11

Skóra Ryszard

KSS VIS

76

73

149

 

 

12

Szmiga Józef

KSS VIS

69

79

148

3

 

13

Rycaj Bartosz

KSS VIS

76

71

147

 

 

14

Duda Leszek

KSS VIS

64

73

137

 

 

15

Gruszecki Paweł

KSS VIS

73

63

136

 

 

16

Markowicz Mateusz

KSS VIS

68

65

133

 

 

17

Hasiak Roman

KSS VIS

57

75

132

2

 

18

Gołąb Andrzej

KSS VIS

70

60

130

 

 

19

Rybak Krzysztof

KSS VIS

71

52

123

 

 

20

Siemionek Marcin

KSS VIS

53

68

121

 

 

21

Prystupa Artur

KSS VIS

66

55

121

   

22

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

65

52

117

 

 

23

Kornet Sławomir

KSS VIS

56

55

111

 

 

24

Albiniak Joanna

Obrońca Troszyn

48

54

102

 

 

25

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

50

49

99

 

 

26

Albiniak Zbigniew

Obrońca Troszyn

51

41

92

 

 

27

Izdebski Piotr

KSS VIS

46

41

87

 

 

28

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

31

52

83

1

 

29

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

41

42

83

 

 

30

Kot Daniel

KSS VIS

30

46

76

 

 

31

Panasiński Andrzej

KSS VIS

35

34

69

 

 

32

Kardasz Rafał

KSS VIS

31

35

66

 

 

33

Rossa Grzegorz

KSS VIS

46

17

63

 

 

34

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

23

38

61

 

 

35

Kulik Paweł

KSS VIS

32

19

51

 

 

36

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

33

18

51

 

 

37

Turczyn Marcin

KSS VIS

15

20

35

 

 

38

Bać Michał

KSS VIS

14

19

33

 

 

39

Koper Bogusław

KSS VIS

29

0

29

 

 

40

Duszejko Tomasz

KSS VIS

20

3

23

 

 

41

Panaś Paweł

KSS VIS

11

10

21

 

 

42

Antończak Krzysztof

KSS VIS

3

4

7

 

 

43

Łaszkiewicz Mariusz

KSS VIS

0

0

0

 

 

44

Szykuła Bartłomiej

KSS VIS

87

67

154

 

PK

Przewodniczący RTS

 

Protokół Nr 3   Kdw 20 L

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Staniszewski Jan

KSS VIS

97

90

187

3

 

2

Stawikowski Jacek

KSS VIS

97

88

185

3

 

3

Berendt Henryk

KSS VIS

87

85

172

2

 

4

Małek Jan

Snajper Lublin

85

86

171

4

 

5

Skowron Wiesław

KSS VIS

81

88

169

2

 

6

Kapłon Tomasz

KSS VIS

84

85

169

1

 

7

Antończak Krzysztof

KSS VIS

78

87

165

 

 

8

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

80

84

164

 

 

9

Rybak Krzysztof

KSS VIS

76

86

162

1

 

10

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

80

81

161

1

 

11

Rycaj Bartosz

KSS VIS

79

79

158

1

 

12

Kulik Paweł

KSS VIS

85

72

157

 

 

13

Markowicz Mateusz

KSS VIS

75

75

150

 

 

14

Gruszecki Paweł

KSS VIS

69

72

141

 

 

15

Duszejko Tomasz

KSS VIS

77

64

141

 

 

16

Turczyn Marcin

KSS VIS

66

74

140

 

 

17

Kasperski Włodzimierz

KSS VIS

72

68

140

 

 

18

Gałan Robert

Snajper Lublin

69

66

135

 

 

19

Król Mariusz

KSS VIS

61

73

134

 

 

20

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

71

59

130

1

 

21

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

71

52

123

 

 

22

Izdebski Piotr

KSS VIS

58

64

122

 

 

23

Jarecki Marek

KSS VIS

55

65

120

 

 

24

Prystupa Artur

KSS VIS

49

69

118

 

 

25

Kot Daniel

KSS VIS

62

56

118

 

 

26

Łaszkiewicz Bartosz

KSS VIS

61

56

117

 

 

27

Bender Michał

KSS VIS

52

53

105

 

 

28

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

57

47

104

 

 

29

Podolak Albert

KSS VIS

71

30

101

 

 

30

Kardasz Rafał

KSS VIS

51

48

99

 

 

31

Bać Michał

KSS VIS

50

47

97

 

 

32

Albiniak Zbigniew

Obrońca Troszyn

36

20

56

 

 

33

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

31

22

53

 

 

34

Kawala Grzgorz

KŻR Radecznica

13

38

51

 

 

35

Panaś Paweł

KSS VIS

20

30

50

 

 

36

Albiniak Joanna

Obrońca Troszyn

12

4

16

 

 

 Przewodniczący RTS

 

Protokół Nr 4   Kcz 20 L

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Staniszewski Jan

KSS VIS

98

93

191

1

 

2

Małek Jan

Snajper Lublin

88

93

181

2

 

3

Rybak Krzysztof

KSS VIS

90

87

177

3

 

4

Stawikowski Jacek

KSS VIS

87

85

172

2

 

5

Ksiądz Władysław

KSS VIS

86

81

167

2

 

6

Berendt Henryk

KSS VIS

87

79

166

1

 

7

Skowron Wiesław

KSS VIS

81

80

161

2

 

8

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

78

79

157

1

 

9

Rycaj Bartosz

KSS VIS

89

56

145

 

 

10

Gruszecki Paweł

KSS VIS

68

72

140

 

 

11

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

74

61

135

 

 

12

Kowalczuk Tomasz

KSS VIS

81

54

135

 

 

13

Dzioch Sebastian

KSS VIS

61

65

126

 

 

14

Bender Michał

KSS VIS

62

61

123

1

 

15

Gałan Robert

Snajper Lublin

61

60

121

 

 

16

Izdebski Piotr

KSS VIS

49

68

117

 

 

17

Kapłon Tomasz

KSS VIS

75

41

116

 

 

18

Kardasz Rafał

KSS VIS

61

51

112

 

 

19

Łaszkiewicz Bartosz

KSS VIS

54

52

106

 

 

20

Król Mariusz

KSS VIS

47

51

98

 

 

21

Jarecki Marek

KSS VIS

50

46

96

 

 

22

Duszejko Tomasz

KSS VIS

36

54

90

 

 

23

Kot Daniel

KSS VIS

44

43

87

 

 

24

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

43

43

86

 

 

25

Markowicz Mateusz

KSS VIS

41

44

85

 

 

26

Albiniak Zbigniew

Obrońca Troszyn

64

21

85

 

 

27

Hołys Paweł

WKS Technik

43

41

84

 

 

28

Szymala Michał

KSS VIS

15

51

66

 

 

29

Prystupa Artur

KSS VIS

33

33

66

 

 

30

Skiba Marek

KSS VIS

13

49

62

1

 

31

Bać Michał

KSS VIS

20

41

61

 

 

32

Kulik Paweł

KSS VIS

33

28

61

 

 

33

Sawa Przemysłąw

KSS VIS

21

28

49

 

 

34

Turczyn Marcin

KSS VIS

13

33

46

 

 

35

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

18

14

32

 

 

36

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

15

9

24

 

 

37

Panaś Paweł

KSS VIS

10

12

22

 

 

38

Albiniak Joanna

Obrońca Troszyn

16

5

21

 

 

39

Antończak Krzysztof

KSS VIS

0

0

0

 

 

40

Dzioch Ewa

n/z

0

10

10

 

PK

 Przewodniczący RTS

 

Protokół Nr 5   Strzelba gładkolufowa 10

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Pkt.

Uwagi

1

Bender Michał

KSS VIS

10

 

1

Gruszecki Paweł

KSS VIS

10

 

2

Rybak Krzysztof

KSS VIS

9

 

2

Kawala Grzegorz

KŻR Radecznica

9

 

2

Panasiński Andrzej

KSS VIS

9

 

2

Sawa Przemysław

KSS VIS

9

 

3

Jarecki Marek

KSS VIS

8

 

3

Izdebski Piotr

KSS VIS

8

 

3

Kasperski Włodzimierz

KSS VIS

8

 

3

Markowicz Mateusz

KSS VIS

8

 

3

Podolak Albert

KSS VIS

8

 

3

Szykuła Waldemar

KSS VIS

8

 

4

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

7

 

4

Staniszewski Jan

KSS VIS

7

 

5

Duszejko Tomasz

KSS VIS

6

 

5

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

6

 

5

Ksiądz Władysław

KSS VIS

6

 

5

Prystupa Artur

KSS VIS

6

 

5

Turczyn Marcin

KSS VIS

6

 

6

Albiniak Zbigniew

Obrońca Troszyn

5

 

6

Małek Jan

Snajper Lublin

5

 

6

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

5

 

7

Kapłon Tomasz

KSS VIS

4

 

7

Albiniak Jolanta

Obrońca Troszyn

4

 

7

Kasprzak Mirosław

KSS VIS

4

 

7

Koper Bogusław

KSS VIS

4

 

7

Kot Daniel

KSS VIS

4

 

7

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

4

 

8

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

3

 

8

Kardasz Rafał

KSS VIS

3

 

8

Kuchnio Renata

KSS VIS

3

 

8

Łaszkiewicz Bartosz

KSS VIS

3

 

9

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

2

 

9

Król Mariusz

KSS VIS

2

 

9

Niedabylski Piotr

KSS VIS

2

 

10

Kuliga Tomasz

KSS VIS

6

PK

11

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

5

PK

 Przewodniczący RTS

 

Komunikat zawiera 5 protokołów:

Nr 1. Psp 20

Nr 2. Pcz 20

Nr 3. Kdw 20L

Nr 4. Kcz 20L

Nr 5. Strzelba gładkolufowa 10   

 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy lekkim zachmurzeniu (temp. 15 – 22 st. C ) zmiennym wietrze oraz przelotnych opadach deszczu. Protestów brak.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący RTS

Ryszard Suchodolski s. kl. I

Staniszewski Jan s. kl. II

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz że w protokołach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

Ryszard Suchodolski s. kl. I

Zamość, 1 lipca 2018 r.

 

Załączniki do pobrania:
FileFile size
Download this file (Puchar-Dow-2LBOT-20180701.pdf)Puchar-Dow-2LBOT-20180701.pdf482 kB